ÚVOD / Blog / Prezentace, zajímavosti a dobré jídlo, to je INTERNATIONAL DINNER

Prezentace, zajímavosti a dobré jídlo, to je INTERNATIONAL DINNER

Odpoledne plné poutavých a vtipných prezentací, dobrého jídla a zajímavostí o krajinách, ze kterých pochází naši zahraniční studenti, to byla akce s názvem International dinner!
Byl to příjemný čtvrtek 12. dubna 2018, kdy se na půdě naší školy sešlo několik desítek českých i zahraničních studentů, aby si poslechli prezentace svých spolužáků, kteří na Unicorn College studují v rámci výměnného programu Erasmus+. Nechyběly zde prezentace o Belgii, Francii, Německu, Rusku a Kazachstánu. A své zastoupení měla i Česká republika.
Studenti představili všem zúčastněným svou zemi, tradice, a protože hlavním tématem akce bylo jídlo, součástí prezentací byly i informace o tradičních pokrmech jednotlivých krajin. Po prezentacích následovala ochutnávka jídel, které studenti vlastnoručně připravili. Nabídka jídel byla skutečně bohatá, kuchařský talent našich studentů nevídaný a každý účastník si musel zaručeně pochutnat!
Jak celou akci viděly naše kolegyně ze studijního oddělení?
Za studijní oddělení bychom rády poděkovaly všem studentům, kteří se podíleli na přípravě a nabrali odvahu svoji krajinu před nemalým publikem odprezentovat. Všechny prezentace byly připravené profesionálně a zároveň podané vtipnou formou. I z tohoto důvodu se celá akce nesla v duchu dobré nálady.
Zároveň bychom rády poděkovaly i studentům a zaměstnancům Unicorn College, kteří dorazili prezentující studenty podpořit. Hlavním cílem bylo poznat jednotlivé kultury a spojit české a zahraniční studenty. Věříme, že tento cíl se nám splnit povedlo.
Do budoucna se budeme těšit na další vydařené akce s podobným (nebo ještě větším) zájmem ze strany studentů.