Přijďte na den otevřených dveří ve čtvrtek 13. června

Vybíráte si vysokou školu? Záleží vám na tom, abyste se přesvědčili na vlastní oči a udělali pro dobré rozhodnutí maximum? Chcete uspět ve vaší profesi a získat neocenitelnou praxi už během studia? Nebo naopak doplnit a rozšířit svoje znalosti, například v rámci kombinovaného studia a získat vše potřebné pro vaše současné i budoucí zaměstnání?
Rádi vás přivítáme na jednom z našich dnů otevřených dveří, představíme vám Unicorn College naživo a osobně vám zodpovíme jakékoliv otázky. U nás víme, jak vypadá trh práce, a připravíme vás na povolání nejen v informačních technologiích, ale i ekonomice a managementu.
Na každém z dnů otevřených dveří jsou zástupci jednotlivých kateder, a tak dostanete informace od těch nejpovolanějších, ať už vás zajímá víc svět IT nebo oblast ekonomie a managementu. Po celou dobu budou k dispozici kolegyně ze studijního oddělení.
Přijďte okusit na vlastní kůži prostředí moderní soukromé školy a zjistěte víc než jen z prezentací na webech a sociálních sítích!
Otevřené dveře pro vás budeme mít ve čtvrtek 13. 06. 2019 od 9 do 18 hodin. Rádi vám prozradíme více o jednotlivých studijních oborech, formách studia i aktivitách, kterých se můžete na škole účastnit nebo kam s námi lze vycestovat na stáž do zahraničí. Hlavní prezentaci o škole a studiu na Unicorn College jsme připravili na 10:00 a 16:00. 

Harmonogram dne

Čas
Popis
9:00 - 10:00
Prohlídka školy
10:00 - 12:00
Prezentace
12:00 - 13:00
Přestávka
13:00 - 16:00
Prohlídka školy
16:00 - 18:00
Prezentace

Co se dozvíte na prezentaci

  • kdo jsme a co vás naučíme,
  • jaké vychováváme absolventy a na jakých pozicích se uplatňují,
  • jaké studijní obory a v jaké formě nabízíme,
  • jak probíhá hodnocení jednotlivých předmětů,
  • jaké je školné a jak získat prospěchové stipendium,
  • pro co všechno jde využít náš školní systém,
  • jak je koncipována výuka a co vše jde na Unicorn College zažít,
  • jak a kdy probíhá přijímací řízení.

Kde nás najdete?

Den otevřených dveří bude probíhat v hlavní budově naší školy na adrese V Kapslovně 2/2767, Praha 3 – Žižkov.

Jak se k nám dostanete?

Tramvajemi 9, 16 nebo 10 na stanici Biskupcova, nebo autobusem 133, 136, 207 na stanici Černínova. Je možné dorazit také vlastním vozem, možnosti parkování jsou však z důvodů zón omezené.
Na akci bude vytvořena fotogalerie, jejíž využití se řídí podmínkami GDPR, které naleznete zde.