Tvořte aplikace příjemné očím, rukám a poslání uživatele

Jistě, že je důležité, jak jsou architektura, datová úložiště a komunikační API aplikace navržená, jak čistě a efektivně bude napsaný zdrojový kód. Ale dříve, než začnete řešit architekturu a aplikační framework, pokuste se zcela bezprostředně vžít a pochopit roli a poslání koncového uživatele.
Snažte se maximálně navnímat, jak by měl uživatel s aplikací pracovat, aby se pro něj stala přirozeným nástrojem, aby mu usnadnila práci, aby mu pomohla soustředit se na podstatné momenty svých odpovědností, jednoduše, aby si ji zamiloval.
Přijměte naše pozvání na jedinečnou přednášku, na které si společně s Ondřejem Švihálkem, konzultantem společnosti Unicorn, ukážeme, že forma, efektivní využití nových vizualizačních nástrojů a volba koncového zařízení pro úspěšné uvedení digitální služby, jsou stejně důležité, jako její architektura, programovací jazyk nebo datová úložiště. V průběhu přednášky se Ondřej zaměří na témata jako je digitalizace (papírových) procesů, digitální pracoviště 4.0, rozšířená realita (AR), virtuální realita (VR) nebo digitální dvojče (Digital Twin).
 Přijďte ve čtvrtek 12. 9. od 17:30 na Unicorn College.

Následně si můžete poslechnout prezentaci o škole, kterou Vám představí Ing. Marek Beránek, Ph.D., ředitel Unicorn College. Představíme Vám jednotlivé studijní programy, formy studia a aktivity, kterých se můžete ve škole účastnit nebo kam s námi lze vycestovat na stáž do zahraničí.

Přednášející

svihalek.jpg
Ondřej Švihálek, Unicorn
V roce 1996 začal Ondřej pracovat pro mobilního operátora Eurotel jako produktový manažer datových služeb a internetu. V oboru telekomunikací následně prošel několik klíčových pozic v oblastech návrhu, realizace a obchodu služeb. V roce 2001 založil iCom Vision, firmu, která se zaměřovala na dodávku inovativních internetových služeb a mobilních aplikací pro vedoucí české a zahraniční společnosti. V roce 2014 společnost odkoupil Unicorn Systems a začlenil ji mezi své strategické inovační divize. Ondřej zastává ve společnosti Unicorn Systems post konzultanta pro multikanálové, mobilní služby a technologie.

Harmonogram

17:30 - 18:15
Tvořte aplikace příjemné očím, rukám a poslání uživatele
18:15 - 18:30
Prohlídka školy
18:30 - 19:00
Prezentace

Kdy?

Ve čtvrtek 12. 9. od 17:30

Kde nás najdete?

Unicorn College, V Kapslovně 2/2767. Praha 3 - Žižkov, první patro, učebna 1.1

Jak se k nám dostanete?

Tramvajemi 9, 16 nebo 10 na stanici Biskupcova, nebo autobusem 133, 136, 207 na stanici Černínova. Je možné dorazit také vlastním vozem, možnosti parkování jsou však z důvodů zón omezené.
Na akci bude vytvořena fotogalerie a videozáznam, jejíž využití se řídí podmínkami GDPR, které naleznete zde.