ÚVOD / O nás / Prostory školy

Prostory školy

Unicorn College se nachází ve dvou pražských lokalitách, na Žižkově a v Holešovicích. Budovy školy jsou velmi dobře dostupné prostřednictvím městské hromadné dopravy.

Žižkov 

Hlavní budova Unicorn College se nachází v bezprostřední blízkosti malebného parku Parukářka, adresa je V Kapslovně 2767/2, Praha 3.
Dostanete se sem například prostřednictvím metra A, kterým dojedete na Floru. Odtud je to již jen 7 minut tramvají (10,11,16) na zastávku Biskupcova. Od Unicorn College vás poté dělí už jen krátká procházka.  Další variantou je cesta autobusem 136 z Flory na zastávku Černínova a opět krátká procházka.
Pokud máte nejblíž metro B, stačí dojet na Florenc, odkud je to autobusem 133 nebo 207 jen 6 minut k zastávce Černínova. Anebo na Palmovku, tramvaje 10 a 16 vás dopraví na Biskupcovu během pěti minut.

Holešovice 

Prostory budovy EBC Classic 7 využívá Unicorn College zejména pro výuku víkendových tutoriálů prvních ročníků, objekt se nachází v ulici Jankovcova 49/1037, Praha 7.
Nejrychleji se sem dostanete ze zastávky metra C Nádraží Holešovice, tramvají (12, 24) na Ortenovo náměstí jsou to pouhé 2 minuty. Následně vás čeká ještě krátká, pětiminutová procházka.
Další variantou je cesta z Palmovky (metro B), na zastávku Maniny je to pak tramvají 1, 12 nebo 25 přibližně 4 minuty.