ÚVOD / Přijímací řízení / Jak se přihlásit

Důležité termíny

22. srpna 2019

Přijímací řízení

03. září 2019

Přijímací řízení

05. září 2019

Den otevřených dveříKompletní seznam termínů

Jak se přihlásit

Rozhodli jste se pro studium na Unicorn College? První krok na cestě k nám je jasný, stačí vyplnit online přihlášku.
Nebo ještě zjišťujete, co všechno budete k přihlášce potřebovat? Pak se nechte provést naší cestou uchazeče:

Cesta uchazeče

Nevím, jak vlastně vypadá přijímací řízení.

Vězte, že brány Unicorn College otevírá přijímací pohovor. Ten má za cíl zjistit motivaci a očekávání uchazeče a identifikovat jeho úroveň angličtiny. Trvá přibližně 20 minut. Budete u něj potřebovat občanský průkaz, maturitní vysvědčení/bakalářský diplom nebo jeho kopii a doklad o zaplacení poplatku za přijímací řízení.

1

No jo, ale já přestupuji z jiné vysoké školy.

V takovém případě by vás mohla zajímat pravidla pro uznávání předmětů. Zpravidla uznáváme ty, které byly na předchozí vysoké škole klasifikovány známkou 1, 2, ve výjimečných případech i 3 a které byly absolvovány nejpozději pět let před podáním žádosti o jejich uznání.

2

Své předchozí studium jsem navíc absolvoval mimo ČR.

Tak to se vám budou hodit informace o nostrifikaci, tedy uznání výsledků vašeho předchozího studia absolvovaného v zahraničí. O nostrifikaci je potřeba si zažádat na Magistrátu hlavního města Prahy a proces jejího získání trvá 30-60 dní. Tato povinnost neplatí pro uchazeče, kteří získali vzdělání na Slovensku.

3

Stejně pořád nemám v některých věcech jasno…

Pak se podívejte na naši sekci Často kladené dotazy. Najdete tam seznam nejčastějších otázek k přihlášce, podmínkám přijetí, důležitým termínům nebo poplatkům. Rádi vám také pomohou na studijním oddělení, nestyďte se napsat nebo zavolat.

4
Přihláška ke studiu   Studijní oddělení